نام کالا، برند و یا دسته مورد نظر خود را جستجو کنید...

موضوعات راهنما

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

تنظیم کالا برای فروش

اگر شما به عنوان یک فروشنده در سایت نواِم ثبت نام کرده اید (لینک ثبت نام)، می توانید به سادگی کالاهای خود را برای فروش تنظیم کنید.

گزینه های مشخص شده با علامت ستاره دار(*) باید تکمیل شوند.


انتخاب نوع پیشنهاد

  • مزایده

  •  خرید فوری

شما می توانید ازیک قالب برای ثبت یک کالا در سایت نواِم استفاده نمایید.

انتخاب دسته

تعیین رده مناسب؛ در صورت لزوم می توانید چندین دسته را انتخاب کنید. دسته بندی یا رده مناسب به خریداران علاقه مند کمک می کند تا سریعا به دسته بندی که میخواهند برسند!

کالایی را که می خواهید ثبت نام کنید را شرح دهید.

توضیحات کالا به صورت عنوان نمایش داده می شود، یک عنوان مناسب را انتخاب کنید، که کالا را درچند کلمه توصیف کند.
توضیح اینکه هر چه شرح کالا جزئیتر و حقیقی تر باشد، برای خریدار قابل فهم تر و جذابتر خواهد بود. وضعیت کالا اعم از ( نو، کارکرده، کاربردی، معیوب و ... )، اندازه، رنگ، مدت استفاده و... را به صورت شفاف و دقیق برای خریدار تشریح نمایید. تا برای خریدار، کالای شما جذاب تر جلوه نماید.

گالری

در اینجا شما می توانید تا ۶ عدد عکس از کالای خود را در صفحه ثبت فروش آپلود کنید. اولین تصویر به عنوان تصویر گالری نمایش داده می شود. شما می توانید تصاویر را با کلیک بر روی آنها و با استفاده از نشانگر ماوس برای انتقال تصویر به مکان مناسب حرکت دهید. شما می توانید یک توضیح مناسب ازکالا را در زیر هر تصویر قرار دهید. که این توضیحات در حراج نمایش داده می شود.

تعداد موارد مورد فروش
لطفا تعداد کالاهای مورد فروش را مشخص کنید. اگر تعداد کالاهای مشابه  یکی باشد، شماره ۱ را بنویسید. و اگر تعدادشان بیشتر باشد شماره را بر اساس تعداد کالاهای مشابه وارد نمائید.

تنظیمات هزینه

قیمت شروع را تعریف کنید. در عین حال، شما همچنین می توانید قیمت را تعیین کنید، که باید پرداخت شود، اگر کسی بخواهد بلافاصله (برای خرید فوری) مورد را خریداری کند.
شما می توانید از مراحل پیش فرض پیشنهاد استفاده کنید. توصیه میکنیم تیک را حذف کنید و مراحل پیشنهاد خود را تعریف کنید. برای مقادیر کوچکتر، به عنوان مثال گام مقدماتی را برای ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان
یا بیشتر برای مقادیر بیشتر تنظیم کنید.

پیشنهاد قیمت

تعیین اینکه آیا خریداران مجاز به ارائه پیشنهادات قیمت خود هستند. بنابراین خریداران می توانند. ظرف مدت ۴۸ ساعت فروشنده می تواند این مقدار را بپذیرد یا نه. اگر فروشنده نمی خواهد مبلغ فروش را بپذیرد، حراج همچنان به صورت منظم اجرا می شود.

زمان اجرای پیشنهادات

زمان شروع و زمان اجرای دلخواه حراج را تنظیم کنید.


تکرار

اگر کالای شما بدون یک پیشنهاد به پایان برسد، احتمال دارد که آن را به طور خودکار تکرار کنید. لطفا مشخص کنید که چطور این روند باید تکرار شود. برای هیچ تکرار = صفر راوارد(0)، حداکثر تعداد تکرارها = 12.


محل مقاله

وارد کنید کدام مورد (کشور و کد پستی) قرار دارد.


بازگشت

تعیین اینکه کالا باید با پیک در شهری که شما هستید فرستاده شود یا اینکه آیا می توانید آن را به اقصی نقاط ایران ارسال کنید. شرایط حمل و نقل می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر شما می خواهید به ذکر خاصی از حمل و نقل. اگر شما قبلا همه چیز را به درستی مشخص کرده اید، می توانید فیلد را خالی بگذارید.

راهنمای ثبت نام در نوام


به عنوان عضو نواِم، می توانید کالاهای خود را از سراسر ایران به فروش بگذارید و همچنین خریداری کنید و با سایر کاربران نواِم در تماس باشید.


ثبت نام در نواِم آسان و رایگان است.

برای عضویت در نوام بر روی ثبت نام کلیک کنید. 
اطلاعات فردی را در فرم ثبت نام وارد کنید.

 

1. اطلاعات خود را وارد کنید
از شما خواسته می شود نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و اطلاعات تماس خود را ارائه دهید و یک رمز عبور را انتخاب کنید (گزینه های مشخص شده با علامت ستاره دار(*) باید تکمیل شوند. ). قبل از ارسال ثبت نام، از شما خواسته می شود قوانین و شرایط را بپذیرید.

2. ایمیل تأیید خود را بررسی کنید
پس از ثبت نام موفقیت آمیز، شما یک ایمیل تأییدیه حاوی آدرس ایمیل و نام کاربری انتخاب خواهید کرد. ما از شما می خواهیم که داده ها را بررسی کنید.
سپس اطلاعات را با کلیک بر روی لینک برای فعال شدن ثبت نام خود تایید کنید. بنابراین ما اطمینان داریم که فقط شما دسترسی شخصی به جزئیات ورود خود را دارید.

3.  چگونه اطلاعات کاربر خود را تغییر دهید؟


شما می توانید هر زمان که وارد سیستم می شوید اطلاعات خود را تغییر دهید یا اصلاح کنید. برای انجام این کار به سایت نواِم مراجعه کنید و بعد از لاگین  روی تنظیمات حساب کلیک کنید و اطلاعات شخصی خود را مانند شماره تلفن یا ایمیل و داده های اصلی را ویرایش کنید.


حالا شما می توانید شروع کنید. امیدواریم که از خرید یا فروش در سایت نواِم لذت ببرید.

تیم نواِم شما

قرار دادن تصاویر غیراخلاقی، دارای پوشش نامناسب، تصاویر موهن سیاسی و
مذهبی و دلخراش در عکس پروفایل شخصی ممنوع است. در صورت
مشاهده حساب کاربری فرد خاطی مسدود و برخورد قانونی انجام خواهد شد.

چگونه میتوانم خرید و فروش انجام دهم یا در مزایده شرکت کنم؟

اگر شما می خواهید در مزایده یا خرید و فروش، شرکت نمایید باید حساب کاربریتان را در نواِم فعال نمایید و یا در قسمت ثبت  نام، حساب کاربری جدید ایجاد نمایید( لینک ثبت نام).
اکنون هیچ ممانعتی برای خرید و فروش یا مزایده ندارید. شما همچنین این امکان را به فروشنده می دهید که اگر سوال خاصی را دارید. با اودر میان بگذارید.

پیشنهاد

قدم به قدم پیشنهادات تعیین شده توسط فروشنده، مورد ارزیابی قرار میگیرد. اگر قیمت توسط فروشنده مشخص شده باشد، میتوانید بلافاصله این محصول را باقیمت مشخص ( خرید فوری ) خریداری نمایید.
اگر در پایان مدت زمان مشخص شده مزایده بالاترین قیمت مزایده تعیین شود. فروشنده و خریدار مؤظف به رعایت قوانین شرکت نواِم خواهند بود و باید خرید و فروش خویش را قطعی نمایند.

پیشنهاد قیمت

اگر فروشنده این گزینه را انتخاب کرده است، خریدارمیتواند پیشنهاد قیمت ویژه ای را در صفحه کاربری اش درج نماید. فروشنده پس از تائید خرید در عرض ۲۴ ساعت می تواند تصمیم گیری نماید که محصول رابرایتان ارسال نماید یا خیر و شما تائیدیه را از فروشنده دریافت خواهید کرد.

اگر مشکلی در صفحه کاربریتان بوجود آید و یا اگر سوالی داشته باشید، با ما در میان بگذارید.

منتظر دیدگاه ها ، انتقادات و سوالات شما هستیم( فرم تماس ).

تیم نواِم با شماست